Az ingatlan típusa
Vételár
MFt
-
MFt
Alapterület
m2
-
m2 -
Szobák száma
Szoba
-
Szoba

Eladó lakás 1056 Budapest Molnár utca

Eladó lakás 1056 Budapest Molnár utca Ingatlan kép: 1
Eladó lakás 1056 Budapest Molnár utca Ingatlan kép: 1
Eladó lakás 1056 Budapest Molnár utca Ingatlan kép: 2
Eladó lakás 1056 Budapest Molnár utca Ingatlan kép: 3
Eladó lakás 1056 Budapest Molnár utca Ingatlan kép: 4
Eladó lakás 1056 Budapest Molnár utca Ingatlan kép: 5
Eladó lakás 1056 Budapest Molnár utca Ingatlan kép: 6
Eladó lakás 1056 Budapest Molnár utca Ingatlan kép: 7
Eladó lakás 1056 Budapest Molnár utca Ingatlan kép: 8
Még 15 kép
92m2
210M Ft
Kategória
Eladó
Ár
210MFt
Típus
lakás
Emelet
fél em.
Referens
Molnár Piroska
Email
molnar.piroska[a]lpo.hu
Közös költség
27 500 Ft
Ingatlan állapota
Felújítandó
Bútor
Bútorozatlan
Fűtés
Mérhető házközponti
Nézet
Dunára
Szobák száma
2
Lift
Hívó
ref
6746
Budapest belvárosában, az V. kerületben, a Molnár utcában kínálunk eladásra egy 92 nm-es, 2,5 szoba + hallos, délnyugati fekvésű, lenyűgöző dunai és Gellért hegyre, valamint a Szabadság szoborra panorámás lakást.
Az ingatlan valódi ritkaság: nappalijából és szobáiból a Duna látványa tárul elénk, ahol a víz, a hidak és a város történelmi sziluettje nap mint nap különleges hangulatot teremt.
A lakás felújítandó állapotú, így az új tulajdonosa saját ízlésére formálhatja, de a lokációja és az adottságai mégis egyedivé teszik a piacon.
A fűtés házközponti, egyedi mérőórával, ami kiszámítható rezsit biztosít, átalánydíja pedig 20e. Ft./hó.
A közös költség mindössze 27.600 Forint, amely magában foglalja a társasház működéséhez szükséges díjakat,és a víz fogyasztást is.
Az épület 1900-as évek elején épült, polgári stílusú, zárt lépcsőházas, hat szintes épület, felújított lifttel, jó állapotú.
Elhelyezkedés életérzés a belvárosban:
A környék Budapest egyik legpatinásabb része: a közeli Váci utcában: elegáns üzletek, kiváló éttermek, hangulatos kávézók és kulturális látnivalók veszik körül az ingatlant.
A Fővám téri Nagyvásárcsarnok, valamint a Duna-part mindössze 2 perc sétára található.

A közlekedés kiváló, mégis nyugodt, történelmi környezetben élhetünk itt valóban olyan érzés, mintha az ember minden nap turistaként élvezné Budapest legszebb arcát.
Tökéletes választás azoknak, akik a belvárosi eleganciát, a dunai panorámát és az egyedülálló életérzést keresik.
Eladási irányár: 210 M Ft.
Érd: +36 70 384 5302

Molnár Piroska ingatlan kínálata

Az oldal sütiket használ. A sütik célja a felhasználói élmény fokozása, a webhely forgalmának elemzése és személyre szabott tartalom szolgáltatása
Adatkezelési beállítások