Lakáspont - belváros specialista ingatlaniroda
1056 Budapest, Szerb u. 17., tel/fax:(06-1)-317-8711 info[a]lpo.hu
1136 Budapest, Tátra u. 15/b. tel/fax (06-1)-320-9965 info[a]tatraingatlan.hu
https://lakaspontingatlan.hu/kiado/lakas/budapest-v-kerulet-v-kerulet-belvaros-lipotvaros-1053-veres-palne-utca-iii-emelet-125m2-2.html
Kategória: Kiadó Ár: 3 000 €/hó
Típus: lakás Alltípus: tégla
Emelet: III. Referens: Misnar Zsuzsa
Tel.: +36 70 384 5305
Közös költség: 1 Ft Ingatlan állapota: Felújított
Bútor: Igény szerint bútorozható Fűtés: Gáz (cirko)
Nézet: Utcára Szobák száma: 3
Lift: Van
Kiadó HOSSZÚTÁVRA Budapest Belvárosában, a Veres Pálné utca egyik legszebb házának a III.emeletén egy TELJESKÖRŰEN FELÚJÍTOTT, 125 nm-es, amerikai konyhás + nappalis, 2 hálószobás, 2 fürdőszobás, igény szerint bútorozott, gépesített, légkondicionált, világos, erkélyes lakás.
Az amerikai konyhás nappali igényesen bútorozott, gépesített, utcára néző, ahogy az egyik hálószoba is. A másik hálószoba a ház csendes, belső udvarára néz. Az ablakok elektromos, távirányítású sötétítővel lettek ellátva.
2 fürdője zuhanyzós, WC-vel.
A fürdőszobákban és az előtérben padlófűtés, a lakás többi helyiségében cirkófűtés gondoskodik az ideális hőmérsékletről. A nyári kellemes hőmérsékletről klíma berendezés gondoskodik. A nappaliból léphetünk ki a kellemes ERKÉLYRE, ahol elfogyaszthatjuk a reggeli kávénkat vagy este egy pohár bort kellemes társaságban.
Az ingatlan remek helyen van a híres Váci utca elegáns, patinás üzleteivel, éttermeivel és kávézóival valamint a Vámház körúti csarnok, a Duna part, a Ferenciek tere, az Egyetem tér és a Károly kert pár percre.
Tömegközlekedése is kitűnő, könnyen elérhető a M3, M4, és számos villamos és buszjárattal.
Az ideális bérlő nem dohányzik, kisállatot sem tart és és sajátjaként vigyáz a lakásra.
Ha igényes és kellemes otthont keres a belváros közepén, akkor jöjjön el és nézze meg ezt a lakást.
Rezsi: 50.000 Ft/hó
Bérleti díj: 3000 euró + 2 havi kaució
Érd.: +36 70 384 5305